Akcelerační programy

Rozvíjíme podnikavost v občanské společnosti ve smyslu rozvoje sociálního podnikání, fundraisingu ze soukromých zdrojů a systémových řešení. Ve spolupráci s partnerskými organizacemi se opíráme o měření dopadů a hledáme inovativní formy financování.

Čtěte více

Kam míří naše pomoc

Fundraisingová akademie FRIN

Fundraisingová akademie FRIN

Jste nezisková organizace a chcete zvýšit svůj příjem z fundraisingu? Stát se méně závislými na dotacích a naučit se vytvořit dobrou fundraisingovou kampaň? I pro vás máme náš rozvojový program a urychlovač – FRIN.

FRIN je šestiměsíční program pro neziskové organizace, který realizujeme společně s Českým centrem fundraisingu. Naučíte se získávat finance pro svou činnost z různých zdrojů a lépe hospodařit.

Program Podnikání s přesahem Impact First

Program Podnikání s přesahem Impact First

pro ty, kteří ve svém podnikání cílí vedle zisku i na řešení dalších problémů naší společnosti.

Myslíte to vážně, máte dost energie a chcete se rychle posunout vpřed? Pak pro vás máme urychlovač Impact First.

Program Impact First je akcelerátor vhodný pro ty, kteří chtějí rozjet, nebo rozšířit svoje podnikání se sociálním přesahem.

Realizujeme jej spolu se společností Impact Hub. Díky workshopům, finančnímu grantu a mentoringu můžete svůj projekt otestovat a svoji energii, peníze a čas jasně nasměrovat do aktivit, které jsou pro budoucí fungování projektu přínosné.

Social Impact Award

Social Impact Award

Ještě studujete? Nebo alespoň polovina vašeho týmu? Pak jste ti praví pro náš další rozvojový program – Social Impact Award.

Chcete se nejprve sami zorientovat, jak podnikání postavit, na co nezapomenout a čeho se vyvarovat? Abyste nemuseli složitě hledat na internetu, udělali jsme to za vás a někde dokonce domluvili i slevy, pokud se rozhodnete jít do placené části služby.